Get Adobe Flash player
Agenda
  • Events are coming soon, stay tuned!

Αποτελέσματα Λεωνίδεια 2016

 

ΟΝΟΜΑΣΙΑ Θέση Όνομα ID ΑΘΛΗΤΗΣ Class
50μ Κοριτσιών Α Δημοτικού
1 Χρυσό 141 141 ΠΟΥΤΣΕΛΑ ΣΤΑΜΩ-ΖΩΗ Α Δημοτικού
2 Αργυρό 140 140 ΤΣΕΜΠΕΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Α Δημοτικού
3 Χάλκινο 149 149 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ Α Δημοτικού
50μ Κοριτσιών Β Δημοτικού
1 Χρυσό 151 151 ΣΑΡΡΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΥ Β Δημοτικού
2 Αργυρό 152 152 ΝΤΙΡΜΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Β Δημοτικού
3 Χάλκινο 160 160 ΚΥΡΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ Β Δημοτικού
50μ Κοριτσιών Γ Δημοτικού
1 Χρυσό 213 213 ΚΟΥΝΙΑ ΜΑΡΙΑ Γ Δημοτικού
2 Αργυρό 219 219 ΚΥΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ Δημοτικού
3 Χάλκινο 40 40 ΑΛΕΥΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ Δημοτικού
80μ Κοριτσιών Δ Δημοτικού
1 Χρυσό 224 224 ΒΕΡΒΕΣΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ Δ Δημοτικού
2 Αργυρό 225 225 ΚΥΡΙΟΥ ΜΑΤΙΝΑ Δ Δημοτικού
3 Χάλκινο 227 227 ΡΕΝΤΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ Δ Δημοτικού
80μ Κοριτσιών Ε Δημοτικού
1 Χρυσό 234 234 ΛΑΤΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Ε Δημοτικού
2 Αργυρό 235 235 ΚΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε Δημοτικού
3 Χάλκινο 232 232 ΛΙΖΑ ΣΤΕΛΛΑ Ε Δημοτικού
80μ Κοριτσιών ΣΤ Δημοτικού
1 Χρυσό 243 243 ΚΟΜΠΟΓΙΩΡΓΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΣΤ Δημοτικού
2 Αργυρό 244 244 ΠΟΥΛΕΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ Δημοτικού
3 Χάλκινο 53 53 ΛΑΛΟΥΔΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΤ Δημοτικού
200μ Κοριτσιών Ε & ΣΤ Δημοτικού
1 Χρυσό 243 243 ΚΟΜΠΟΓΙΩΡΓΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΣΤ Δημοτικού
2 Αργυρό 233 233 ΛΑΤΣΗ ΝΙΚΗ Ε Δημοτικού
3 Χάλκινο 237 237 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Ε Δημοτικού
Άλμα εις μήκος Κοριτσιών Α & Β Δημοτικού
1 Χρυσό 141 141 ΠΟΥΤΣΕΛΑ ΣΤΑΜΩ-ΖΩΗ Α Δημοτικού
2 Αργυρό 157 157 ΜΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Β Δημοτικού
3 Χάλκινο 153 153 ΡΟΥΣΑΛΗ ΑΝΝΑ Β Δημοτικού
Άλμα εις μήκος Κοριτσιών Γ & Δ Δημοτικού
1 Χρυσό 213 213 ΚΟΥΝΙΑ ΜΑΡΙΑ Γ Δημοτικού
2 Αργυρό 224 224 ΒΕΡΒΕΣΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ Δ Δημοτικού
3 Χάλκινο 225 225 ΚΥΡΙΟΥ ΜΑΤΙΝΑ Δ Δημοτικού
Άλμα εις μήκος Κοριτσιών Ε & ΣΤ Δημοτικού
1 Χρυσό 241 241 ΠΟΥΤΣΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ Δημοτικού
2 Αργυρό 234 234 ΛΑΤΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Ε Δημοτικού
3 Χάλκινο 247 247 ΓΟΛΕΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤ Δημοτικού
Μπαλάκι Κοριτσιών Γ & Δ Δημοτικού
1 Χρυσό 229 229 ΑΡΓΥΡΗ ΑΝΝΑ Δ Δημοτικού
2 Αργυρό 226 226 ΛΥΣΙΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Δ Δημοτικού
3 Χάλκινο 223 223 ΛΥΤΡΙΒΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ Δ Δημοτικού
Μπαλάκι Κοριτσιών Ε & ΣΤ Δημοτικού
1 Χρυσό 290 290 ΚΟΚΟΛΗ ΑΝΝΑ ΣΤ Δημοτικού
2 Αργυρό 233 233 ΛΑΤΣΗ ΝΙΚΗ Ε Δημοτικού
3 Χάλκινο 237 237 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Ε Δημοτικού
50μ Αγοριών Α Δημοτικού
1 Χρυσό 118 118 ΓΚΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ Α Δημοτικού
2 Αργυρό 117 117 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α Δημοτικού
3 Χάλκινο 122 122 ΠΑΠΑΡΟΥΝΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Α Δημοτικού
50μ Αγοριών Β Δημοτικού
1 Χρυσό 129 129 ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ Β Δημοτικού
2 Αργυρό 127 127 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Β Δημοτικού
3 Χάλκινο 134 134 ΦΡΥΤΖΙΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Β Δημοτικού
50μ Αγοριών Γ Δημοτικού
1 Χρυσό 65 65 ΜΠΑΛΑ ΜΕΡΝΤΙ Γ Δημοτικού
2 Αργυρό 62 62 ΦΙΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ Γ Δημοτικού
3 Χάλκινο 68 68 ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ Δημοτικού
80μ Αγοριών Δ Δημοτικού
1 Χρυσό 73 73 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Δ Δημοτικού
2 Αργυρό 72 72 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Δ Δημοτικού
3 Χάλκινο 78 78 ΜΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Δ Δημοτικού
80μ Αγοριών Ε Δημοτικού
1 Χρυσό 85 85 ΚΥΡΙΟΣ ΝΙΚΟΣ Ε Δημοτικού
2 Αργυρό 83 83 ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε Δημοτικού
3 Χάλκινο 86 86 ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε Δημοτικού
80μ Αγοριών ΣΤ Δημοτικού
1 Χρυσό 92 92 ΓΚΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΤ Δημοτικού
2 Αργυρό 20 20 ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΤ Δημοτικού
3 Χάλκινο 93 93 ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤ Δημοτικού
3 Χάλκινο 97 97 ΚΑΤΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤ Δημοτικού
400μ Αγοριών Ε & ΣΤ Δημοτικού
1 Χρυσό 92 92 ΓΚΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΤ Δημοτικού
2 Αργυρό 91 91 ΒΛΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤ Δημοτικού
3 Χάλκινο 82 82 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ Ε Δημοτικού
Άλμα εις μήκος Αγοριών Α & Β Δημοτικού
1 Χρυσό 118 118 ΓΚΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ Α Δημοτικού
2 Αργυρό 5 5 ΔΟΥΖΕΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Β Δημοτικού
3 Χάλκινο 127 127 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Β Δημοτικού
Άλμα εις μήκος Αγοριών Γ & Δ Δημοτικού
1 Χρυσό 73 73 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Δ Δημοτικού
2 Αργυρό 72 72 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Δ Δημοτικού
3 Χάλκινο 75 75 ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Δ Δημοτικού
Άλμα εις μήκος Αγοριών Ε & ΣΤ Δημοτικού
1 Χρυσό 93 93 ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤ Δημοτικού
2 Αργυρό 91 91 ΒΛΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤ Δημοτικού
3 Χάλκινο 98 98 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤ Δημοτικού
Μπαλάκι Αγοριών Γ & Δ Δημοτικού
1 Χρυσό 73 73 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Δ Δημοτικού
2 Αργυρό 69 69 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Γ Δημοτικού
3 Χάλκινο 76 76 ΣΤΑΘΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ Δ Δημοτικού
Μπαλάκι Αγοριών Ε & ΣΤ Δημοτικού
1 Χρυσό 91 91 ΒΛΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤ Δημοτικού
2 Αργυρό 19 19 ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤ Δημοτικού
3 Χάλκινο 96 96 ΝΤΙΡΜΑ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΣΤ Δημοτικού
100μ Κοριτσιών Γυμνασίου
1 Χρυσό 193 193 ΜΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γυμνασίου
2 Αργυρό 197 197 ΠΟΥΤΣΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ1 Γυμνασίου
3 Χάλκινο 112 112  ΜΕΝΗ ΜΑΤΙΝΑ Γυμνασίου
200μ Κοριτσιών Γυμνασίου
1 Χρυσό 198 198 ΜΩΡΙΑΤΗ ΑΡΓΥΡΩ Γυμνασίου
2 Αργυρό 193 193 ΜΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γυμνασίου
3 Χάλκινο 192 192 ΛΥΣΙΚΑΤΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Γυμνασίου
800μ Κοριτσιών Γυμνασίου
1 Χρυσό 207 207 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Γυμνασίου
2 Αργυρό 204 204 ΔΟΛΙΑΝΙΤΗ ΑΘΗΝΑ Γυμνασίου
2 Αργυρό 202 202 ΛΑΤΣΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ Γυμνασίου
3 Χάλκινο 205 205 ΧΡΟΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γυμνασίου
Άλμα εις μήκος Κοριτσιών Γυμνασίου
1 Χρυσό 197 197 ΠΟΥΤΣΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ1 Γυμνασίου
2 Αργυρό 202 202 ΛΑΤΣΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ Γυμνασίου
3 Χάλκινο 196 196 ΠΟΥΤΣΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ2 Γυμνασίου
ΣΦΑΙΡΑ Κοριτσιών Γυμνασίου
1 Χρυσό 209 209 ΚΑΤΤΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ Γυμνασίου
2 Αργυρό 206 206 ΑΝΕΖΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ Γυμνασίου
3 Χάλκινο 203 203 ΜΑΝΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΑΝΝΑ Γυμνασίου
100μ Αγοριών Γυμνασίου
1 Χρυσό 174 174 ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γυμνασίου
2 Αργυρό 166 166 ΛΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γυμνασίου
3 Χάλκινο 172 172 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γυμνασίου
400μ Αγοριών Γυμνασίου
1 Χρυσό 166 166 ΛΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γυμνασίου
2 Αργυρό 167 167 ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γυμνασίου
3 Χάλκινο 173 173 ΓΟΥΣΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γυμνασίου
1000μ Αγοριών Γυμνασίου
1 Χρυσό 181 181 ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Γυμνασίου
2 Αργυρό 182 182 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γυμνασίου
3 Χάλκινο 179 179 ΓΚΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Γυμνασίου
Άλμα εις μήκος Αγοριών Γυμνασίου
1 Χρυσό 174 174 ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γυμνασίου
2 Αργυρό 168 168 ΒΕΡΒΕΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Γυμνασίου
3 Χάλκινο 283 283 ΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γυμνασίου
ΣΦΑΙΡΑ Αγοριών Γυμνασίου
1 Χρυσό 173 173 ΓΟΥΣΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γυμνασίου
2 Αργυρό 185 185 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Γυμνασίου
3 Χάλκινο 187 187 ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γυμνασίου
100μ Κοριτσιών Λυκείου
1 Χρυσό 276 276 ΛΑΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Λυκείου
2 Αργυρό 281 281 ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Λυκείου
3 Χάλκινο 282 282 ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Λυκείου
200μ Κοριτσιών Λυκείου
1 Χρυσό
2 Αργυρό
3 Χάλκινο
Άλμα εις μήκος Κοριτσιών Λυκείου
1 Χρυσό 274 274 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Λυκείου
2 Αργυρό 276 276 ΛΑΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Λυκείου
3 Χάλκινο 278 278 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗ ΜΕΤΑΞΙΑ Λυκείου
ΣΦΑΙΡΑ Κοριτσιών Λυκείου
1 Χρυσό 275 275 ΓΚΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Λυκείου
2 Αργυρό 276 276 ΛΑΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Λυκείου
3 Χάλκινο 280 280 ΣΑΡΡΗ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Λυκείου
100μ Αγοριών Λυκείου
1 Χρυσό 269 269 ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Λυκείου
2 Αργυρό 272 272 ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Λυκείου
3 Χάλκινο 258 258 ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Λυκείου
1000μ Αγοριών Λυκείου
1 Χρυσό 272 272 ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Λυκείου
2 Αργυρό 260 260 ΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Λυκείου
3 Χάλκινο 270 270 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Λυκείου
Άλμα εις μήκος Αγοριών Λυκείου
1 Χρυσό 269 269 ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Λυκείου
2 Αργυρό 258 258 ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Λυκείου
3 Χάλκινο 272 272 ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Λυκείου
ΣΦΑΙΡΑ Αγοριών Λυκείου
1 Χρυσό 269 269 ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Λυκείου
2 Αργυρό 257 257 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Λυκείου
3 Χάλκινο 268 268 ΨΑΡΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Λυκείου