Get Adobe Flash player
Agenda
  • Events are coming soon, stay tuned!

Kυρωμένος πίνακας ανακηρυχθέντων συνδυασμών στον Δήμο Νότιας Κυνουρίας

Βάσει του άρθρου 20 του Ν.3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης – Πρόγραμμα Καλλικράτης», όπως αντικαταστάθηκε με το άρθρου 19 του Ν.4555/2018, των συνδυασμών Δημοτικών Αρχών, των υποψηφίων Συμβούλων Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων και των υποψηφίων Προέδρων των Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό έως 300 κατοίκους της Περιφερειακής Ενότητας  Αρκαδίας που ανακηρύχθηκαν με την αριθμ. 356/2019 Απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Ναυπλίου για το Δήμο Νότιας Κυνουρίας.

 

Ι. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΛΟΓΗ ΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΑΡΧΩΝ

 

Α. «ΟΡΑΜΑ-ΓΝΩΣΗ-ΠΡΟΟΔΟΣ»

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια Κοσμά

1.   ΚΑΤΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.   ΤΣΟΛΟΜΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια Λεωνιδίου

1.   ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2.   ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.   ΒΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

4.   ΓΕΡΟΝΤΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5.   ΓΟΛΕΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

6.   ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΤΙΛΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

7.   ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8.   ΚΑΡΔΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

9.   ΚΑΡΔΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

10.   ΚΟΛΙΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

11.   ΚΥΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

12.   ΜΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

13.   ΜΗΤΣΙΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

14.   ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15.   ΠΗΛΙΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

16.   ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

17.   ΣΑΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

18.   ΣΑΡΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΖΕΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

19.   ΣΑΡΡΗ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20.   ΣΑΡΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

21.   ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

22.   ΦΑΣΙΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

23.   ΧΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια Τυρού

1.   ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ χήρα ΙΩΑΝΝΗ

2.   ΚΟΡΟΛΟΓΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3.   ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

4.   ΝΤΟΥΖΕΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5.   ΝΤΟΥΖΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΦΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6.   ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7.   ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

8.   ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

 

                          Β. «ΦΙΛΟΔΗΜΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ»

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΜΑΡΝΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του ΗΛΙΑ

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια ΚΟΣΜΑ

1. ΛΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΡΟΡΡΗ ΜΕΤΑΞΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ

1.   ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

2.   ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

3.   ΒΛΑΜΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

4.   ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

5.   ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6.   ΓΟΛΕΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

7.   ΔΑΝΕΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

8.   ΔΙΑΤΣΙΓΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

9.   ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10.   ΚΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11.   ΚΥΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

12.   ΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13.   ΜΑΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14.   ΜΑΡΝΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

15.   ΝΤΑΣΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

16.   ΞΕΡΑΚΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

17.   ΡΟΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18.   ΣΑΡΡΗ ΤΣΟΥΚΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

19.   ΦΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

20.   ΦΑΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

21.   ΧΕΙΛΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

22.   ΧΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

23.   ΧΡΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια ΤΥΡΟΥ

1.   ΑΝΕΖΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2.   ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.   ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του ΙΩΑΝΝΗ

4.   ΠΟΛΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5.   ΤΡΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6.   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

7.   ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8.   ΨΑΡΟΛΟΓΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

 

 

Γ. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΟΤΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ»

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια ΚΟΣΜΑ

ΤΣΟΛΟΜΙΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Λεωνιδίου

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΩΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΓΟΥΣΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3. ΚΑΡΔΙΑΣΜΕΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΚΑΡΜΗ ΘΕΩΝΗ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΚΟΥΒΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΚΟΥΒΟΥΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7. ΚΟΥΚΟΥΛΙΘΡΑ ΓΚΙΟΥΖΕΛΗ ΜΑΡΙΑ  του  ΗΛΙΑ

8. ΚΥΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΜΙΧΑΗΛ

10. ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11. ΜΑΡΤΣΟΥΚΑΚΗ ΜΠΕΓΕΡΤΖΗ ΑΘΗΝΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

12. ΜΑΡΤΣΟΥΚΟΥ ΖΙΑΡΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

13.   ΝΙΚΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του  ΑΡΓΥΡΙΟΥ

14.   ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

15.   ΡΟΥΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια Τυρού

1.   ΚΟΥΒΟΥΣΗ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

2.   ΚΟΥΝΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

3.   ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

4.   ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5.   ΦΡΑΓΚΟΜΑΝΩΛΗ ΛΕΦΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

 

ΙΙ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΛΟΓΗ ΤΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΜΕ  ΜΟΝΙΜΟ ΠΛΗΘΥΣΜΟ ΑΝΩ ΤΩΝ 300 ΚΑΤΟΙΚΩΝ

 

Εκλογική Περιφέρεια Κοσμά

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΣΜΑ

Όνομα Συνδυασμού: «Ανεξάρτητη Κίνηση Κοσμά»

1.   ΚΟΡΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

2.   ΜΠΟΥΤΣΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ

3.   ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4.   ΠΗΛΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5.   ΣΤΑΘΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6.   ΣΤΑΘΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Λεωνιδίου

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ

Όνομα Συνδυασμού: «Λεωνίδιο ΑλλάΖΟΥΜΕ»

1.   ΓΟΥΣΓΟΥΛΑ ΘΩΜΑΪΣ (ΘΩΜΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2.   ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.   ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4.   ΚΥΡΙΟΣ (ΚΟΥΤΟΥΖΟΣ) ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

5.   ΛΑΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6.   ΝΙΚΗΤΑΚΗ ΖΩΗ του ΗΛΙΑ

7.   ΠΟΥΛΕΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8.   ΧΑΛΙΔΑ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΛΕΤΩΝ

1οςΌνομα Συνδυασμού: «Κοινότητα δημιουργίας»

1.   ΒΡΕΤΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2.   ΒΡΕΤΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3.   ΚΑΡΔΑΣΗ ΚΑΝΕΛΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4.   ΞΕΡΑΚΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5.   ΤΣΕΜΠΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

2ος Όνομα Συνδυασμού:  «Πελετά»

1.   ΒΡΕΤΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

2.   ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3.   ΚΟΪΚΟΥ ΚΑΝΕΛΛΩ συζ. ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

4.   ΚΟΝΤΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5.   ΜΑΡΚΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥΛΙΘΡΩΝ

1οςΌνομα Συνδυασμού: «ΑΓΑΠΩ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΟΥ»

1.   ΑΒΛΑΣΤΙΜΙΔΗ ΣΟΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

2.   ΒΙΤΖΙΛΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3.   ΚΕΚΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4.   ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΟΣΜΑ

5.   ΧΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

2ος Όνομα Συνδυασμού: «ΠΟΛΙΧΝΗ-ΔΡΑΣΗ»

1.   ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2.   ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3.   ΚΑΤΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4.   ΞΕΡΑΚΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5.   ΠΕΤΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗΣ

Όνομα Συνδυασμού : «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗΣ»

1.   ΚΥΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.   ΚΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

3.   ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4.   ΜΠΟΥΡΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5.   ΦΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Τυρού

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΑΝΩΝ

Όνομα Συνδυασμού: «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»

1.   ΑΝΕΖΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2.   ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3.   ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4.   ΛΥΣΙΚΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5.   ΤΣΟΥΚΑΤΟΥ ΘΩΜΑΪΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΠΟΥΝΑΚΑΙΪΚΩΝ

1οςΌνομα Συνδυασμού: «Σαπουνακαίικα»

1.   ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2.   ΛΑΓΟΔΟΝΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ συζ. ΗΛΙΑ

3.   ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.   ΤΟΥΡΛΕΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5.   ΨΑΡΟΛΟΓΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

2ος Όνομα Συνδυασμού:  «ΤΣΑΚΩΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΑΠΟΥΝΑΚΑΙΪΚΩΝ»

1.   ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2.   ΚΟΥΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.   ΛΑΓΟΔΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

4.   ΜΕΝΗ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

5.   ΣΑΠΟΥΝΑΚΗ ΘΩΜΑΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6.   ΤΟΥΡΛΕΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΗΛΙΑ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΥΡΟΥ 

1οςΌνομα Συνδυασμού: «Τυρός»

1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

4. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

2ος Όνομα Συνδυασμού: «ΤΣΑΚΩΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΥΡΟΥ»

1. ΓΚΟΥΒΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΚΟΡΟΛΟΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

4. ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

5. ΣΑΠΟΥΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

ΙΙΙ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΜΕ ΜΟΝΙΜΟ ΠΛΗΘΥΣΜΟ ΕΩΣ  300 ΚΑΤΟΙΚΩΝ

 

Εκλογική Περιφέρεια Λεωνιδίου

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

1.   ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.   ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3.   ΜΑΡΤΣΟΥΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΛΗΣΙΔΙΑΣ

1.   ΔΡΟΥΓΓΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

2.   ΡΑΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑΣ

ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΙΟΥ

1.   ΣΚΕΥΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2.    ΤΣΙΓΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

1.   ΓΡΕΒΕΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2.   ΜΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΗΓΑΔΙΟΥ

1.   ΣΤΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.   ΧΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΟΥ

1.   ΛΑΜΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ

2.   ΜΠΟΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΣΙΤΑΛΙΩΝ

1.   ΣΑΡΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.   ΣΑΡΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

.                                                                                 Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

 

                                                                                      ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΤΟΥΛΗΣ

Ενταγμένες Πράξεις
Παρακολούθηση Υδάτων
Πολιτική Προστασία
Ενημέρωση για Αλκoόλ